CZCIONKA:
KONTRAST:

Strona główna Szkoły Doktorskiej Politechniki Opolskiej

Studenci, absolwenci i innowatorzy mogą już zgłaszać swoje projekty do III edycji programu grantowego SOFIA i przyczynić się do zielonej transformacji Polski!
ONDE SA., lider branży OZE w Polsce, po raz 3. zaprasza do udziału w programie grantowym SOFIA i nagradza pomysły, które mogą w realny sposób przyczynić się do transformacji energetycznej. Najlepszym projektom zostaną przydzielone granty w wysokości aż 20 tys. zł. Udział w programie to jednak nie tylko szansa dla młodych wynalazców na zdobycie środków finansowych, ale także możliwość nawiązania kontaktu ze specjalistami z branży OZE.
Szczegóły, regulamin i formularz rejestracyjny znajdują się na stronie www.ondeflow.pl
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – sofia@onde.pl.