image.png

CZESŁAW M. RODKIEWICZ SCHOLARSHIP FOUNDATION

Działająca od roku 1999 Fundacja oferuje jednorazowe bezzwrotne dofinansowanie polskich studentów doktorantów w celu ułatwienia im kontynuowania studiów.

Kandydaci muszą być obywatelami polskimi, na stałe mieszkającymi w Polsce, posiadającymi dyplom inżyniera uczelni wyższej w Polsce i studiującymi na polskiej uczelni, lub w instytucie naukowym w celu uzyskania tytułu doktora. Badania muszą być prowadzone przez inżynierów w dziedzinie powiązania techniki z naukami medycznymi.

Każdy z dwóch laureatów konkursu otrzyma jednorazową bezzwrotną subwencję w wysokości CDN$4000 (dolarów kanadyjskich).

Wypełnione podanie oraz wymagane dokumenty muszą być wysłane na adres kanadyjski do dnia 30 kwietnia 2023

Szczegóły odnośnie Konkursu 2023 dostępne sa na naszej stronie internetowej www.cmrsf.ca

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie utrudnienia stoją  przed kandydatami w istniejącej sytuacji, my postaramy się być pomocni w miarę naszych możliwości.

Janusz Wójcik

CMRSF President